Abdullah Civliz

Deva Perdesi Albümü Tüm Müzik Marketlerde

Teşekkür Yazısı

1 Ekim 2015
admin

Yürekten teşekkürlerimi sunarım..
Kulağıma ninniler fısıldayan, kış geceleri sobanın üstüne portakal kabuğu koyarken türküler mırıldanan, bana müzik ruhu aşılayan rahmetli anneme.. Hayatımda en önemli yere sahip canım ablama ve abiliğini hep hissettiren enişteme. Sevgili aileme ve çok değerli arkadaşlarıma teşekkür ederim.
Beni Türk Sanat Müziği ile tanıştıran güzel insan Mustafa Leblebici’ye, çocukluğumun geçtiği Tosya Musiki Cemiyeti’ne, Anadolu Üniversitesi Sanat Müziği Koro şefleri Semra Aykol Hanım’a ve Danyal Mantı Hocam’a, kendisinden müzik adına çok şey öğrendiğim, aynı zamanda beni Mehter Takımı ile tanıştıran hocam, abim Ergün Elibaş’a teşekkürlerimi sunarım.
Katıldığım ses yarışmasında nasip olup finale yükseldiğim programın yapımcılığını üstlenen Acun Ilıcalı’ya, bu süreçte destek veren tüm güzel yüreklere, değerli Murat Boz’a ve çok sevdiğim Gökhan Özoğuz’a saygılarımı sunarım. Ayrıca Seçil Altan, Begüm Örnek, Sedef Pala ve Tarık Sezer’e teşekkür ederim.
Bana güvenen, inanan Avrupa Müziğe, Deniz Erdem ve Cengiz Erdem Beylere,
albüm sürecinde yanımda oldukları için beni yalnız hissettirmeyen değerli dostlar
Kemal Bahriyeli, Mustafa Taylan ve Ekrem Altan’a teşekkürlerimi sunarım.
Ayrıca Mustafa Gülabacı, Sinan Ağarır, Munip Tabakoğlu, Emin Kutlu, Salih Toprak,Hatice Aksoy, Nagihan-Yusuf Mesehorlu, Mustafa Tahtalı, Muhittin Beyaz, Mehmet Yılmazbilen, Zeynep Kahraman, Halit Yavuzer, Arif Çakıroğlu, Ali Özer, Hüseyin Çetin, Ali Tekin ve Özlem Uzun’a teşekkür ederim.
Albüme sevgilerini, tecrübelerini katan Ali İhsan Kısaç ve Aşkın Tuna’ya saygılarımı sunarım. Fotoğraflarıyla bize eşlik eden Emre Kara’ya da teşekkürler.
Dinleyenler deva bulsunlar diye, perdeyi araladıklarında şifa olsun diye..
Deva Perdesi

Bir cevap yazın